Rezidence Podhorská
Nové byty
Jablonec nad Nisou

Nové byty v Jablonci nad Nisou

Bytový projekt Rezidence Podhorská svým budoucím majitelům nabídne moderní bydlení v centrální lokalitě města Jablonce nad Nisou. Rezidence Podhorská nabízí celkem 21 nových bytových jednotek k prodeji do osobního vlastnictví. Součástí nabídky je i 16 nových parkovacích stání. Lokalita historické památkové zony širšího centra Města, výborná dopravní dostupnost a občanská vybavenost, blízkost přírody a zejména atraktivní bydlení splňující nejvyšší jakostní i estetické nároky – to vše dělá z Rezidence Podhorská lukrativní projekt, který může být zároveň Vaším vysněným vlastním bydlením i jistou investicí

Bytový dům Podhorská

Rezidence Podhorská nabízí celkem 21 nových bytových jednotek k prodeji do osobního vlastnictví. Součástí nabídky je i 16 nových parkovacích stání.

Lokalita

Jablonec nad Nisou

Termín dokončení

Léto 2022

Počet podlaží

4

Počet bytových jednotek

21

21 nových bytů v Jablonci nad Nisou

Kompletní rekonstrukcí a stavebními úpravami objektu městského domu Podhorská 960 vznikne bytový dům s 21 novými bytovými jednotkami, které jsou určeny k prodeji do osobního vlastnictví. Součástí nabídky je i 16 nových parkovacích stání. Hlavní objekt Rezidence má 3 nadzemní podlaží a podkroví, pravé křídlo má 2 nadzemní podlaží. Ve dvorním objektu jsou umístěny komory k některým bytům. Na zpevněných plochách dvora jsou parkovací stání pro automobily. Cílem projektu je při zachování všech požadavků památkové péče zajistit moderní bydlení na nejvyšším technickém a uživatelském standardu pro jeho budoucí obyvatele.

Akustika objektu

Dali jsme si záležet na maximálním odhlučnění venkovního prostředí. Zásadním faktorem budou nová okna se speciální akustickou úpravou a trojskly. Mezibytové stěny jsou odděleny akustickým zdivem.

Rekuperace a větrání

Téměř všechny byty jsou vybaveny rozvodem vzduchotechniky s rekuperační jednotkou. Tato technologie Vám zajistí vždy čerstvý vzduch bez nutnosti větrat okny a zároveň odvede vzduch vydýcháný, odpadní. Rekuperace zároveň zajistí významnou úsporu tepla.

Prosvětlenost místností, francouzská okna, balkony

Členění objektu a počet a velikost jednotlivých otvorů výhodně umožňuje maximální prosvětlenost jednotlivých místností. Na jižní a západní fasádě budou bytové jednotky osazeny balkony anebo francouzskými okny.

Tepelné úspory objektu

Obálka budovy (vyjma východní stěny a jižního štítu objektu – památková zona Města) , tj. podlaha, vnější plášť, podkroví bude zateplena dle současných nejvyšších standardů. Okna a dveře jsou nová tepelně izolační s trojsklem. Další snížení spotřeby tepla zajišťuje rekuperace tepla pomocí rekuperačních jednotek. Vytápění je centrální plynovým kotlem na zemní plyn. PENB-budovy

Výtah

V objektu bude zbudován nový moderní výtah s nosností 460kg/6osob, který bude připraven obsluhovat všechny bytové jednotky v Rezidenci.

Datová infrastruktůra

Do každého bytu bude rozvedena vysokokapacitní datová infrastruktura – optická síť, která bude napojena na veřejnou komunikační infrastrukturu. To umožní 100% pokrytí technologií pro zajištění služeb vybraným operátorem a zajištění aktuálně nejvyšší možné rychlosti internetu (1 Gb/s a vyšší).

Koupelny, interier

Výhodou nového bydlení je, že si veškerý interiér můžete dotvořit a vybrat zcela dle Vašich představ. Dveře, podlahové krytiny, koupelnu apod. Pokud Vám nebude vyhovovat vzorový návrh koupelny, je možno navrhnout koupelnu zcela podle Vašich představ. Náš dodavatel – koupelnové studio – Vám bude k dispozici pro Váš vlastní návrh koupelny, vč. vytvoření vizualizace návrhu.